Drzwi
‍tarasowe
aluminiowe

Drzwi tarasowe to ważny element wyposażenia każdego nowoczesnego budynku. W wielu przypadkach pełnią nie tylko funkcję praktyczną, ale również estetyczną dla elewacji. Duże przeszklenia stanowią elegancką ozdobę każdego wnętrza, a zarazem mogą być wykorzystywane jako praktyczne wyjście na taras lub balkon.

Warto więc postawić na sprawdzone systemy drzwi przesuwnych, które są nowoczesne, a zarazem doskonale sprawdzają się w codziennym użytkowaniu.

Czytaj więcej

Drzwi tarasowe aluminiowe - poznaj naszą ofertę

Przesuwne drzwi tarasowe to najlepszy wybór do domów jednorodzinnych, apartamentów, hoteli czy lokali usługowych. W naszej ofercie znajdziesz:

— Drzwi przesuwne z ukrytą ramą,
— Drzwi balkonowe podnoszono-przesuwne.

Wszystkie nasze okna charakteryzuje wysoka wytrzymałość, doskonała izolacyjność cieplna, wygoda użytkowania oraz bezpieczeństwo. Cechy te sprawiają, że marce Proskala zaufało już wielu klientów w Polsce i na całym świecie.

Aluminiowe drzwi tarasowe - najwyższa jakość i wygoda użytkowania na długie lata

Sekretem naszych aluminiowych drzwi tarasowych jest spójne połączenie efektownego wyglądu oraz najlepszych materiałów. Wykorzystywane do produkcji naszych systemów aluminium charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na zmienne warunki atmosferyczne oraz eleganckim wyglądem konstrukcji. Dzięki temu to jedna z najlepszych alternatyw na rynku dotycząca dużych przeszkleń.

Mimo swoich pokaźnych rozmiarów nasze okna charakteryzuje doskonała izolacyjność cieplna. Dostępne modele mogą być wykorzystywane w każdym domu, ponieważ spełniają wymogi cieplne stawiane stolarce energooszczędnej. Doskonałej izolacji termicznej towarzyszy bezpieczeństwo, które gwarantujemy naszym klientom poprzez zastosowanie stabilnych konstrukcji balkonowych z aluminium. Wykorzystane systemy przesuwne ułatwiają otwieranie lub uchylanie skrzydła okiennego, co daje szereg możliwości praktycznych.

Z jednej strony okno można uchylić od wewnątrz w celu wywietrzenia pomieszczeń, a z drugiej całe skrzydła można szybko otworzyć, aby wydostać się na taras lub balkon. Sprawdź nasze produkty i przekonaj się, jak wysoką jakością charakteryzują się nasze drzwi tarasowe z aluminium.

Zapraszamy
do salonu
znacznik na mapie ikonatelefon ikona
pokaż na mapie
Nasi partnerzy
logotyp schuecologotyp wink houselogotyp sapalogotyp aluproflogotyp Aliplast Aluminium SystemsGealan Innovation MIT System LogoCentor Logo
Pobierz folder
Napisz do nas
Zadzwoń do nas
Sprawdź jak do nas dojechać
Napisz do nasNapisz do nasZadzwoń do naszego konsultantaOdwiedź nasz salon
Napisz do nasNapisz do nasZadzwoń do naszego konsultantaOdwiedź nasz salon
Zamów darmową wycenę>