Usługi

Od A do Z

Kompleksowość usług jest naszą mocną stroną. Ponadto bardzo docenianą przez naszych Klientów. Polega ona na usprawnianiu procesów wymiany okien i drzwi od początku do końca.

Nasz zespół inżynierów, kierowników projektów i techników firmowych zapewni, że zarówno proces zakupowy jak i montaż będzie prawdziwą przyjemnością.

doradztwo ikona jasna

Konsultacje

Określenie potrzeb, to pierwszy krok. Zapewniamy konsultacje z naszymi ekspertami w celu określenia założeń. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i przedstawią szczegółową, niestandardową wycenę projektu na podstawie Twoich specyfikacji.

pomiar ikona jasna

Pomiary

Zespół ds. pomiarów sprawdzi Twoje zamówienie, zmierzy otwory i zweryfikuje potrzeby instalacyjne na terenie inwestycji.

projekt ikona jasna

Projekt

Nasi projektanci stworzą projekt techniczny oraz wizualny, który będzie w kolejnym kroku produkowany.

montaż ikona jasna

Montaż

Nasi instalatorzy zadbają o profesjonalny, terminowy montaż. Jednym z czynników wpływających na zadowolenie naszych klientów jest terminowa realizacja zamówień.

W naszym salonie czeka kilkuosobowy zespół doradców, który jest gotowy by spotkać się z Tobą i odpowiedzieć na Twoje potrzeby

Zapraszamy
do salonu
znacznik na mapie ikonatelefon ikona
pokaż na mapie
Nasi partnerzy
logotyp schuecologotyp wink houselogotyp sapalogotyp aluproflogotyp Aliplast Aluminium SystemsGealan Innovation MIT System LogoCentor Logo
Pobierz folder
Napisz do nas
Zadzwoń do nas
Sprawdź jak do nas dojechać
Napisz do nasNapisz do nasZadzwoń do naszego konsultantaOdwiedź nasz salon
Napisz do nasNapisz do nasZadzwoń do naszego konsultantaOdwiedź nasz salon
Zamów darmową wycenę>