O nas

Proskala

Posiadamy ponad 30 lat doświadczenia w branży.
A dziedzina szeroko pojętej stolarki okiennej jest w naszej rodzinie od dwóch pokoleń. Jesteśmy dumnymi twórcami poznańskiej fabryki POZBUD.

Marka Proskala, to całkowicie nowe podejście. To ukłon w stronę klientów premium. Adresujemy nasze produkty do osób, które chcą więcej. Oczekują jakości oraz niezawodności.

logo schueco partner

Jesteśmy dumnym partnerem Schüco. To marka, która jest światowym liderem rynku w zakresie innowacyjnych systemów do okien, drzwi oraz fasad.

Produkty Schüco wykorzystywane są na całym świecie i spełniają najwyższe wymagania w zakresie wzornictwa, komfortu, bezpieczeństwa oraz efektywności energetycznej.

ikona jakość

Wszystkie oferowane produkty są niezrównane pod względem jakości i dbałości o szczegóły. Daje to gwarancję, że nasze produkty to stolarstwo najwyższej klasy.

ikona projekt

Oferta Proskala prezentuje szalenie nowoczesny design, najlepszą dostępną na rynku europejskim technologię i ponadczasową jakość.

ikona certyfikat

Jesteśmy certyfikowanym partnerem biznesowym marki SCHÜCO. Dzięki temu możemy kierować ofertę do najbardziej wymagających klientów na całym świecie.

ikona maszyny

Posiadamy własny park maszynowy, to pozwala nam personalizować każdy produkt pod kątem wymiarów, użytych materiałów i technologii. Więcej informacji można zobaczyć w zakładce dotyczącej naszej oferty.

Zapraszamy
do salonu
znacznik na mapie ikonatelefon ikona
pokaż na mapie
Nasi partnerzy
logotyp schuecologotyp wink houselogotyp sapalogotyp aluproflogotyp Aliplast Aluminium SystemsGealan Innovation MIT System LogoCentor Logo
Pobierz folder
Napisz do nas
Zadzwoń do nas
Sprawdź jak do nas dojechać
Napisz do nasNapisz do nasZadzwoń do naszego konsultantaOdwiedź nasz salon
Napisz do nasNapisz do nasZadzwoń do naszego konsultantaOdwiedź nasz salon
Zamów darmową wycenę>