Drzwi zewnętrzne PCV Schüco
1/9/2021

Drzwi zewnętrzne PCV Schüco — co warto o nich wiedzieć?

Drzwi zewnętrzne PCV Schüco to rozwiązanie chętnie wybierane przez właścicieli domów na całym świecie. Zapewniają wszystko, czego klienci oczekują od drzwi wejściowych: są ciepłe, ciche i bezpieczne. A do tego dają ogromne możliwości aranżacyjne. Świetnie komponują się zarówno z budownictwem w nowoczesnym, jak i tradycyjnym stylu. Szukasz drzwi do swojego domu? Dowiedz się, co dokładnie sprawia, że warto wybrać właśnie model marki Schüco.

Co wyróżnia drzwi wejściowe PCV Schüco?

Nowoczesny materiał sprawia, że są trwałe i wytrzymałe

Firma Schüco swoje drzwi zewnętrzne produkuje z wysokoudarowego PCV-U. To materiał niezwykle wytrzymały mechanicznie, dzięki czemu drzwi są wyjątkowo odporne na odkształcenia oraz uszkodzenia. Dodatkowe duże stalowe elementy zapewniają sztywność i stabilność ramy. Wszystko to sprawia, że drzwi Schüco można użytkować bezawaryjnie przez 40 lat, a nawet dłużej.

PCV-U ma jeszcze jedną niezaprzeczalną zaletę — doskonale nadaje się do recyklingu. Materiał ten można przetworzyć aż do siedmiu razy, dzięki czemu przyczynia się do redukcji emisji dwutlenku węgla oraz wpisuje się w koncepcję zrównoważonego rozwoju.

Pomogą zmniejszyć rachunki za ogrzewanie

Okna i drzwi niemieckiej marki Schüco od lat cieszą się niesłabnącą renomą również ze względu na ich energooszczędność.  W tej kwestii firma jest bezkompromisowa. Drzwi PVC Schüco osiągają świetny współczynnik przenikania ciepła na poziomie nawet 1,1 W/m2K głównie dzięki:

  • sprawdzonej wielokomorowej konstrukcji profili,
  • wypełnieniu z dwóch warstw tworzywa przedzielonych pianką poliuretanową;
  • nowoczesnym uszczelkom z EPDM — materiału wykorzystywanego w medycynie, motoryzacji i przemyśle lotniczym;
  • niskim progom z przekładką termiczną.

Takie rozwiązania skutecznie chronią przed ucieczką ciepła z budynku, ale także przed przeciągami, wilgocią i hałasem. W ten sposób zapewniają wysoki komfort użytkowania przez lata.

Zadbasz o bezpieczeństwo swojego domu

Drzwi wejściowe marki Schüco należą do jednych z najbezpieczniejszych na rynku. Oferują bardzo wysoką odporność na włamania do klasy RC3. Systemy antywłamaniowe marki powstały we współpracy z policją, sektorem ubezpieczeń oraz inicjatywami działającymi na rzecz bezpieczeństwa takimi jak Keinbruch oraz Zuhause sicher.

Możesz zintegrować drzwi PCV Schüco z nowoczesnymi systemami zamykania oraz wyposażeniem antywłamaniowym, które skutecznie chronią dom przed dostępem nieupoważnionych osób.  Konstrukcja profili z tworzywa pozwala na montaż zamków hakowo-ryglowych lub hakowo-bolcowych z ryglowaniem wielopunktowym. Z kolei dla wielbicieli nowoczesnych technologii producent przewidział zamek sterowany smartfonem.

Drzwi zewnętrzne Schüco idealnie dopasujesz do swojego stylu

Bezpieczeństwo i komfort są niezaprzeczalnie ważne. Ale gdy urządzasz dom, chcesz, by był także piękny i stylowy. Dlatego marka Schüco w swojej ofercie proponuje rozwiązania, które pozwolą Ci dostosować drzwi PCV do Twojego indywidualnego projektu.

Producent proponuje różne konfiguracje wymiarów i proporcji skrzydeł drzwiowych. Możesz wybierać spośród rozwiązań jedno- czy dwuskrzydłowych oraz naświetli i doświetli bocznych. Wypełnienia drzwiowe dostępne są w szerokiej gamie wzorów i kolorów. Można wzbogacić je także o różnego rodzaju pochwyty, ażurowe przeszklenia czy ramki ornamentowe. Na pewno uda Ci się znaleźć drzwi wejściowe, które wpasują się w Twój dom. Bez względu na jego styl.Bezpieczeństwo i komfort są niezaprzeczalnie ważne

Schüco drzwi wejściowe jak żadne inne

Drzwi zewnętrzne PCV Schuco to produkty premium, które są wizytówką każdego domu. Stoją na straży ciepła, spokoju i bezpieczeństwa domowników. Jeśli szukasz takiego rozwiązania do swojego domu, na pewno zainteresują Cię modele z linii Schüco CT 70 lub Schüco Living. To drzwi wejściowe, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów i zapewnią komfort użytkowania przez kilka dekad.

Chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie drzwi PCV? Potrzebujesz wsparcia w wyborze? Skontaktuj się z nami. Proskala jest oficjalnym partnerem marki Schüco i z chęcią pomożemy wybrać drzwi, które posłużą Ci przez lata.

wszystkie wpisy